Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Liberia

Liberya satılık emlak

Liberya Cumhuriyeti, kuzeyi Sierra Leone ve Gine ile sınırlayan, doğuda Fildişi Kıyısı ile çevrili bir Batı Afrika eyaletidir. Son zamanlarda, yüz binlerce mülteciyi Liberya ekonomisini kovan ve tahrip eden iki iç savaştan rahatsız etti.

Başkenti Monrovia'dır.

Liberya, özgürleşmiş köleler tarafından kurulan bir ülkedir ve bugün Liberya, yıkıcı Ebola salgını değil, birçok iç savaşın, darbelerin, siyasi devrimlerin ve güç mücadelelerinin izlerini taşımaktadır.

Ekonomik ve politik durum istikrarlı değildir ve bu durum Liberya'da satılık mülklerle ilgilenen yatırımcılar için araştırmayı zorlaştırmaktadır. Durum, sürekli büyüyen ve giderek daha fazla artan konut ihtiyaçları olan yerel halk için daha iyi değil.

Elbette, Liberya'da satılık emlak bulmak için en iyi yer, bir milyondan fazla Libererin yaşadığı Monrovia'dır. Ülkedeki en büyük şehir, hükümetin gerekli konut birimlerinin taleplerini karşılamaya çalıştığı hareketli bir yer.

Gbarnga, Liberya'da satılık emlak aramak için ilginç bir şehirdir. Sadece Liberya'nın iç kesimlerinde çökmüş bir şehir gibi görünebilirdi, ama Cuttington Üniversitesi'ne ev sahipliği yapıyor; Bir yüzyıldan fazla bir süredir ülkenin en prestijli biri.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB